Fiyat Teklif Formu

Lütfen Formdaki Alanları Eksiksiz Doldurunuz.

Adınız Soyad
*Hata !!!
E-mail
*Hata !!!
Telefon
*Hata !!!
Şirket Adı
*Hata !!!

Mesaj Gönder


Hakkımızda

2008  yılında  kurulmuş olan  firmamız  kısa zamanda müşterilerimizin çözümlerine yardımcı olmak , her türlü hafriyat işini yapmak  ve işlerimizin teslimatını güven içinde yapmaktadır.


Firmamız teknolojiyi günü gününe takip eden, konusunda tecrübeli deneyimli teknik kadromuz geniş makine parkımız  ile  her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Birçok alt yapı zemin, kanal ve yıkım işlerinde başarı sağlamış ve sürekli ilerleme kaydetmiştir.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı bir şekilde yapılması için makine parkını, çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilemekteyiz.


Yeryüzünde insana ve insan yaşamına verilen önem arttıkça, diğer iş kollarında olduğu gibi inşaat sektöründe de yüksek teknoloji, uzmanlık ve yetişmiş insan gücüne verilen önem de artmıştır.

Mükemmele ulaşmak için, işimize gösterdiğimiz özeni, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları seçme konusunda da gösteren firmamız, insanla bütünleşen çevreyi yaptığımız iş kadar benimsemiştir.


Seymen  Hafriyat  ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi olarak  temel felsefemiz, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmete  önem veren, eğitimli  kadrosu ile  yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır.